Новини
Чорнобиль
Надзвичайні новини

У Чорнобильській зоні спіймали чергового туриста-порушника

Він проник на територію ЧАЕС, минаючи контрольно-пропускні пункти.

У Чорнобильській зоні спіймали чергового туриста-порушника - зображення

Поблизу КПП "Дитятки" на території зони відчуження правоохоронці спіймали чергового туриста-порушника. Виявили його під час патрулювання території, повідомляють в поліції Київщини.

"28-річний житель Харківської області проник на територію зони Чорнобильської АЕС з метою екстремального туризму минаючи контрольно-пропускні пункти".

Головне управління Національної поліції в Київській області

Тепер туристу-порушнику доведеться сплатити штраф, щодо нього склали відповідний протокол, а всі адміністративні матеріали вже направлені до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, на Київщині вже два тижні розшукують літнього чоловіка. А напередодні Нового року на Білоцерківщині за кілька днів розшукали малолітню дитину. Також 4 січня з медзакладу на Київщині втік чоловік, який має психічні розлади та перебував там на примусовому лікуванні. Зрештою втікача із психлікарні спіймали, на його пошуки залучили всі наряди поліції Київщини, інших областей та громадськість.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.