Новини
Новини Київської області
Розшук

Із психіатричної лікарні на Київщині втік чоловік: поліція оголосила розшук

У медзакладі він перебував на примусовому лікуванні.

Із психіатричної лікарні на Київщині втік чоловік: поліція оголосила розшук - зображення

На Київщині розшукують 36-річного Олександра Нефьодова, який 4 січня втік із психо-наркологічного лікувального закладу, що в Глевасі, повідомляє поліція Київщини.

Відомо, що чоловік має психічні розлади і в медзакладі він перебував на лікуванні згідно ухвали суду про застосування до нього примусових заходів медичного характеру.

Прикмети чоловіка: на вигляд 35-40 років, зріст – 175 см, худорлявої статури, обличчя овальне, лоб високий, волосся темне коротке, очі світлі, ніс прямий, основа носа горизонтальна, губи середньої повноти, вуха овальні, брови прямі широкі на верхній щелепі відсутній передній зуб.

Був одягнутий: шапка зимова темно-синього кольору, куфайка темно-синього кольору, олімпійка з червоними вставками, спортивні штани, кросівки білого кольору.

Всіх, хто має будь-яку інформацію стосовно місцезнаходження розшукуваного чоловіка, просять повідомити за телефоном 102.

Нагадаємо, напередодні Нового року на Білоцерківщині за кілька днів розшукали малолітню дитину.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.