Новини
Буча
Суспільство
Здоров'я

У Бучі запустили медичний бот міста

Він має стати надійним помічником для відвідувачів лікарень, лікарів та керівників медичних установ.

У Бучі запустили медичний бот міста - зображення

У Бучі запустили медичний бот міста на імя Марта. Про це повідомили в середу, 23 листопада, в Telegram-каналі Бучанської міської ради.

Зазначається, що медичний чат-бот Марта має стати надійним помічником для відвідувачів лікарень, лікарів та керівників медичних установ. Зокрема, бот нагадуватиме про запис до лікаря, готовність результатів досліджень, планових щеплень, пропонуватиме оцінити медичний сервіс після візиту до лікарні, відповідатиме на часті запитання та допоможе в комунікації з медзакладом, отримати доступ до персонального кабінету пацієнта.

Знайти медичний чат-бот можна буде в Viber (Марта MedBot) чи Telegram (@martamedbot) або перейти на нього безпосередньо на сайті.

Нагадаємо, також нещодавно в Бучі почали працювати перші стаціонарні пункти обігріву. Адреси таких пунктів можна знайти в матеріалі "Погляду".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.