У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків
![У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків - зображення](/storage/resized/lg/news/9abe990e-6182-48ef-9763-4b7878617a7e/66e9f100-8ed7-4d28-8c6d-e755d8a77a4a-e1701335969959.jpg)
В СК "Академія спорту" (Буча) відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків 2011-2012 р.н. та молодші сезону 2023-2024 років.
Про це повідомили в Броварській міській територіальній громаді.
В боротьбу вступили шість дитячих гандбольних команд Київщини: Рокитного, Броварів, Петропавлівської Борщагівки, дві команди із Сквири (2011 та 2012 років народження) і Вишгорода.
![У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків - зображення](/storage/resized/lg/news/9abe990e-6182-48ef-9763-4b7878617a7e/c6586fd5-28d1-498a-935a-2971af436584.jpg)
Броварську громаду представляли вихованці відділення гандболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренер В’ячеслав Гасаненко, директор Сергій Кульчицький).
![У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків - зображення](/storage/resized/lg/news/9abe990e-6182-48ef-9763-4b7878617a7e/fb7a174e-320c-4563-8412-a73a2f0495e7 (1).jpg)
На урочисту церемонію відкриття завітали поважні гості – начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, уповноважена особа Федерації гандболу в Київській області, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков та інші.
Команди були розділені на дві групи
Група А:
– Рокитне
– Вишгород
– Сквира 2012
Група Б:
– "Борщагівець"
– Бровари
– Сквира 2011
По завершенні туру шість найкращих гравців кожної команди-учасниці були нагороджені незвичайними нагородами. Спортсмени отримали медалі, виготовлені зі сплаву металу, привезеного з фронту. Ідею оригінальної медалі та автентичного макету розроблено в Київській обласній військовій адміністрації.
![У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків У Бучі відбувся перший етап чемпіонату Київської області з гандболу серед юнаків - зображення](/storage/resized/lg/news/9abe990e-6182-48ef-9763-4b7878617a7e/f2b19209-47f5-48c2-8eb9-b138b53c888e-e1701335907137.jpg)