Новини
Новини Київської області
Буча
Екологія

Бучанці організують толоку на "Лісовій": долучитися може кожен

Упорядкування скверу "Лісовий" у Бучі це один з проєктів, який переміг у програмі "Відновлюємо нашу громаду разом!". У суботу, 11 березня, о 12:00 чекають всіх охочих долучитися до толоки.

Бучанці організують толоку на

Активні мешканці Бучі вирішили зібратися, аби прибрати місце для майбутнього скверу "Лісовий". Про толоку, що відбудеться вже завтра, повідомила місцева жителька Ольга Лазоренко на своїй Facebook-сторінці.

"Оголошуємо дату прибирання майбутнього скверу "Лісовий".

Збираємося о 12.00 у суботу 11 березня 2023 року. Територіально хто не знає - це ліс між залізничною зупинкою Лісова Буча, вулицями Гамалія, Толстого, Сімї Красовських. На першому фото – зелена територія – наш ліс, сквер. Оранжева площа – теж ліс, хоч і то приватна неогороджена територія, але теж прибираємо! Довкола "Сайгону". Червоним хрестиком позначено місце зустрічі усіх активних громадян, які бажають долучитися до прибирання.

З собою прошу взяти хоча би по 2 сміттєвих пакети та собі перчатки.

Можна при бажанні граблі, мітли для прочищання узбіччя дороги, де окрім проїзду автівок ходять люди", –

жителька Бучі Ольга Лазоренко

Бучанці організують толоку на

Першочергово активісти збираються прибрати "майбутній сквер" від побутового сміття, якого там чимало, тож роботи вистачить на всіх. Але скоріш за один раз впоратися з брудом не вийде, тож, ймовірно, ця толока буде не єдиною.

Упорядкування скверу "Лісовий" у Бучі це один з проєктів, який переміг у програмі "Відновлюємо нашу громаду разом!". У лютому "Погляд" писав про те, що бучанців закликали активно долучатися до обговорення ідей, найкращі з яких оберуть для реалізації. Також перемогу тоді в програмі здобули проєкти:

  • Організація Благодійного фестивалю ВзаємоDIŸ;

  • Організація Пленеру художників аквалерістів Bucha 2022.

Бучанці організують толоку на
Фото: Ірина Садова

Програму в громадах Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської областях реалізує Фундація ПАУСІ. Для втілення в життя мініпроєктів вони обіцяють залучити волонтерів, ВПО та профільних спеціалістів у разі необхідності. А також здійснити відповідні закупівля послуг чи товарів, проте певні категорії робіт мають бути здійснені самими мешканцями.

Тож, У Бучі вже розпочинають підготовчі роботи для реалізації першого проєкту. До слова, Ольга Лазоренко розповіла, як виглядатиме майбутній сквер.

"Це справжня природня оаза у місті і ми бажаємо її зберегти. Тут не буде бетонованих доріжок, штучних конструкцій, які порушать екосистему", –

жителька Бучі Ольга Лазоренко

За словами Ольги, сквер має стати місцем відпочинку та релаксу, а отже й своєрідною візитівкою мікрорайону Лісової Бучі.

Нагадаємо, а тим часом на Васильківщині поряд з Казковим яром розпочалося незаконне будівництво.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.