Новини
Україна
Екологія
Україна-суспільство

“А що ми залишимо після себе”: підозра незаконного будівництва на території Казкового Яру (ВІДЕО)

Будівництво створює екологічну небезпеку для довкілля, спричиняє негативний вплив на навколишнє середовище.

Поблизу м.Васильків і с.Велика Бугаївка, в мальовничому місці, що входить до складу земель ландшафтного заказника місцевого значення, Васильківські Карпати, відбувається незаконне будівництво асфальтного заводу.

На сьогодні земельна ділянка обнесена будівельною огорожею, без наявності будь-яких дозвольних документів, що було встановлено при виїзді поліції за заявою громади села.

На території будівельного майданчику, починаючи з жовтня 2022 року по нині, ведуться земляні роботи, працює будівельна техніка, знімається родючий шар ґрунту. Все це створює екологічну небезпеку для довкілля, спричиняє негативний вплив на навколишнє середовище, паплюжить неповторний ландшафт «Васильківських Карпат» та загрожує порушенню екологічних прав мешканців прилеглих населених пунктів.

Нагадаємо, Верховний суд остаточно визнав будівництво висотки над лінією метро на Шулявці незаконним. Кілька років тому збиралися побудувати на проспекті Перемоги, 50а, відразу над лінією метрополітену біля метро Шулявська. Забудовник планував там звести хмарочос з двома баштами заввишки 34 та 48 поверхів із підземним паркінгом та басейном на даху. При цьому те, що така споруда поставила б під загрозу всіх пасажирів метро, мало кого хвилювало. Тому не дивно, що навколо цього будівництва розгорівся справжній скандал.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.