Бровари
Події

У Броварах через скандал звільнився начальник поліції

Звільнення пов’язане з інцидентом, який відбувся 17 грудня, коли злочинець напав на конвоїрів і втік з-під варти. Наразі триває слідство.

У Броварах через скандал звільнився начальник поліції - зображення
Фото: Facebook

Керівник Броварського районного управління поліції Андрій Астаф'єв написав на своїй фейсбук-сторінці, що подав рапорт на звільнення з посади.

"Прийняв це рішення задля об’єктивного та всестороннього з’ясування усіх обставин інциденту, який мав місце 17 грудня під час нападу на конвоїрів одного із підсудних і подальшого розвитку подій", – повідомив він.

Астаф'єв зауважив, що його звільнення унеможливить тиск на посадовця в рамках розслідування і наголосив, що наразі існує вірогідність дезінформації суспільства щодо неправомірних дій керівництва та працівників поліції Броварщини.

Він також запевняє, що докладе усіх зусиль задля того, щоб відстояти свою непричетність до будь-яких звинувачень у суді.

Як повідомлялося раніше, 17 грудня 31-річного чоловіка доправляли службовим авто у супроводі конвоїрів до Броварського міськрайонного суду. Однак на засідання він не потрапив. По дорозі чоловік напав на поліціянтів, зміг вирватися та втік.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.