У Боярці розкажуть про жінок-воїнів часів УНР
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60613882_2155829798041564_899727191028269056_n.jpg)
25 травня в рамках фестивалю "Під Покровом Тризуба" у Боярці відбудеться лекція, де історик розповість про відомих жінок - учасниць Української революції.
Лекцію проведе Тетяна Швидченко - засновниця організації "Експертний корпус" та історик. Вона розповість про жінок, які відвойовували українську державність у 1917 - 1921 роках: про Христину Сушко, Олену Степанів, Харитину Пекарчук та інших.
Захід проходитиме в рамках фестивалю "під Покровом Тризуба" 25 травня об 11 годині на дискусійному секторі.
На фестивалі також виступатиме боярський панк-рок гурт Alexis Machine, які обіцяють зіграти багато новенького і запального.