У Борисполі відтермінували заборону на відвідування нещепленим дітям закладів освіти
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/b14076ab3fbb496fad4b40660651a9d7.i1200x800x670.jpeg)
Через чисельні звернення батьків учнів, які не встигли зробити щеплення до початку навчального року, а також через можливі перебої із постачанням вакцини проти кору КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Управлінням освіти і науки прийняли рішення про відтермінування заборони відвідування нещепленим дітям закладів освіти в м. Бориспіль до 30 вересня 2019 року.
Після 30 вересня діти, які не отримали профілактичних щеплень не зможуть відвідувати заклади освіти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69247703_1186090754919345_6680603534783676416_n.jpg)
Нагадаємо, що у Києві діти без щеплень зможуть відвідувати садки та школи.