Новини
Україна
Бородянка

У Бородянці знайшли "Капсулу часу", яка пережила пожежу після обстрілів окупантів

Він стане експонатом майбутньої музейної експозиції про незламну Бородянську тергромаду.

У Бородянці знайшли
У Бородянці знайшли
Фото: Бородянська селищна рада

Під час демонтажу адмінбудівлі Бородянської селищної ради збережено та передано для майбутнього музею Бородянщини "Капсулу часу". Про це повідомили в Telegram-каналі Бородянської селищної ради.

Зазначається, що "Капсула часу" містить лист від молоді 2017 року прийдешнім поколінням. Планувалося відкрити капсулу в 2050 році.

Планується, що "знахідка", яка пережила пожежу від обстрілів технікою російських окупантів, стане цікавим експонатом майбутньої музейної експозиції про незламну Бородянську тергромаду.

У Бородянці знайшли
У Бородянці знайшли
Фото: Бородянська селищна рада. 2017 рік, молодь пише лист у майбутнє

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що роботи Бенксі перенесуть в музей. В передмісті Києва є багато містечок, які під час повномасштабного вторгнення Росії зазначи чималих руйнувань, проте швидко відновлюються. Одне з них — Бородянка, яку відвідав й англійський вуличний художник Бенксі.

Раніше ми розповідали, що графіті Бенксі в Бородянці можуть віднести до культурної спадщини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.