Новини
Біла Церква
Культура
Події

У Білій Церкві визначили лауреатів премії ім. Миколи Вінграновського за 2019 рік


Відповідне рішення ухвалили на засіданні білоцерківського виконкому.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Отож, міську молодіжну літературно-мистецьку премію ім. М.С. Вінграновського за 2019 рік у розмірі 3 тис. 750 грн присудили таким лауреатам:

- Миколі Молодиці – артисту драми вищої категорії Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського за творчі здобутки на ниві театрального мистецтва.

Микола Молодика працює в театрі з 2009 року. За цей час зіграв багато ролей, в яких демонструє талановите створення складних образів, високий професіоналізм, який дозволяє йому професійно втілювати у творі авторський задум, виявляти глибину ідейного змісту та доносити його до глядача.

- театральній студії «Пролог»  Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» за високий рівень виконавської майстерності та активну участь у культурно-мистецькому житті міста.

Театральна студія «Пролог» розпочала свою діяльність у 2002 році. Це - творче об’єднання дітей та учнівської молоді Центру позашкільної освіти «Соняшник», що забезпечує формування естетичної культури вихованців шляхом їх активного залучення до театральної творчості, створює оптимальні психолого-педагогічні умови для інтелектуального, творчого і духовного розвитку особистості засобами позашкільної освіти художньо-естетичного напряму.

У театральній студії «Пролог» займаються діти та учнівська молодь від 6 до 18 років. Вихованці театральної студії «Пролог» - переможці багатьох міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.  Вони - постійні ведучі міських, обласних та Всеукраїнських заходів, беруть активну участь та здобувають перемоги у різного роду конкурсах читців - декламаторів, виступають із тематичними літературно-музичними композиціями.