У Білій Церкві встановлюють енергоефективні світильники
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79457181_2593105434246835_2490515908473126912_o.jpg)
4 тисячі світильників вже встановили у місті за 2018-2019 роки.
Про це повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради, який координує і організовує роботи по зовнішньому освітленню у місті.
Наприклад зараз у Білій Церкві триває заміна світильників ЛОН 300 на світильники ЛЕД 100 по вулиці Гайок. Планується замінити 70 світильників на енергоефективні.
Ці сучасні енергоефективні світильники краще освітлюють вулицю і при цьому споживають електроенергії втричі менше.
Фото - Департамент ЖКГ Білоцерківської міськради.