У Білій Церкві вночі патрульні зупинили двох алководіїв
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/55916100_1284987678334956_8613565210004815872_n.jpg)
Упродовж ночі 35-річний водій на AUDI A6 та 46-річний чоловік на ВАЗ 210994-20 рухались на своїх автівках, перебуваючи за кермом в стані сильного алкогольного сп’яніння.
Про це повідомили у патрульній поліції Білої Церкви.
Патрульні відсторонили від керування цих двох нетверезих водіїв: у одного з них було 1.12 (!) проміле алкоголю в крові. Відносно них склали відповідні адміністративні матеріали. Остаточне рішення щодо притягнення до відповідальності алководіїв прийматиме суд.