У Білій Церкві нагородили найкращих студентів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73242168_2468562776598204_2250230497059799040_o.jpg)
Кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Білої Церкви вручили дипломи про присвоєння стипендії міського голови.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72893713_2468563193264829_6916037707621728256_o.jpg)
Цього року таку стипендію вручили 21-му студенту з 8-ми різних вишів Білої Церкви: Білоцерківського національного аграрного університету, Технолого-економічного коледжу БНАУ, Білоцерківського медичного коледжу, Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу, Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна», Білоцерківського коледжу фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики обліку та аудиту, Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну», Білоцерківського механіко-енергетичного технікуму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73097451_2468563189931496_3806084882526896128_o.jpg)
Для довідки: у Білій Церкві стипендія міського голови була започаткована у 1997 році та вручається щороку кращим студентам денної форми навчання ВНЗ І-ІV рівнів акредитації Білої Церкви.
Фото - Білоцерківська міська рада.