Бородянка

У 2023 році спортсмени Бородянки здобули 9 медалей

Минулого року спортсмени Бородянської громади продемонстрували високий рівень майстерності, здобуваючи визнання на різних спортивних змаганнях. Так, вони здобули 3 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей.

У 2023 році спортсмени Бородянки здобули 9 медалей - зображення

Про це повідомляє в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Так, Віктор Лесковець став Чемпіоном України з жиму лежачи, вагова категорія до 120 кг. Ярослав Мартиненко став Чемпіоном України з класичного жиму лежачи, вагова категорія до 105 кг. Микола Зінченко став срібним призером на Чемпіонаті України з армреслінгу у категорії 70+ років. Володимир Беттяр став бронзовим призером Чемпіонату України з жиму лежачи вагова категорія до 105 кг та срібним призером Кубка України з жиму лежачи вагова категорія до 105 кг.

Молодь Бородянської ДЮСШ продемонструвала такі результати:

• Ілля Мишкін став чемпіоном України з жиму лежачи серед юнаків вихованців ДЮСШ з пауерліфтингу та результатом 170 кг., а також срібним призером Кубку України з жиму лежачи;

• Вікторія Сіліна стала бронзовою призеркою Чемпіонату України серед учнів ДЮСШ у ваговій категорії до 52 кг;

• Оксана Дмитренко стала срібним призером Чемпіонату України серед учнів ДЮСШ у ваговій категорії до 57 кг.

"Спортивні досягнення наших земляків – це великий внесок у розвиток спорту нашої громади. Вітаємо всіх спортсменів та тренерів з успіхами та високими досягненнями!", –

повідомила в.о. Бородянського селищного

голови Ірина Захарченко.

Нагадаємо, за 2023 рік спортсмени Київщини здобули 2069 медалей. 316 медалей спортсмени вибороли в міжнародних змаганнях та 1753 медалі у всеукраїнських.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.