Новини Київської області
Київщина-суспільство
Київ

Спортивна Київщина: досягнення спортсменів регіону в 2023 році

За 2023 рік спортсмени Київщини здобули 2069 медалей. 316 медалей спортсмени вибороли в міжнародних змаганнях та 1753 медалі у всеукраїнських.

Спортивна Київщина: досягнення спортсменів регіону в 2023 році - зображення

Ірпінський чемпіон Ярослав Амосов захищає титул проти Логана Сторлі.

Поєдинок відбудвся у лютому в рамках турніру Bellator 291 у Дубліні та став головною подією.Нагадаємо, Ярослав Амосов свій титул чемпіона завоював улітку 2021 року, коли одноголосним рішенням суддів здолав бразильця Дугласа Ліму.

Білоцерківський важкоатлет став чемпіоном України.

Білоцерківець Остап Ковальчук став чемпіоном України з важкої атлетики.З 30 квітня по 6 травня 2023 року в м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років. Саме на цих змаганнях житель Білої Церкви й продемонстрував чудові результати.

"Ігри нескорених"- 2023: українці вибороли сім медалей у німецькому Дюссельдорфі.

Наші хлопці принесли Україні перемоги: золото, срібло, бронзу. Вадим Мазніченко. Володимир Гера. Олександр Маковей. Максим Зубов. Микола Заріцький. Володимир Товкис. Для української збірної це четверті Ігри в історії. Загалом у Німеччині країну представляють 25 учасників, що є рекордом для України.

Спортсменка з Білої Церкви Анастасія Манєвська здобула бронзу чемпіонату світу з важкої атлетики.

У ваговій категорії до 87 кг Анастасія з результатом 106 кг стала бронзовою призеркою найпрестижніших змагань 2023 року - чемпіонату світу серед чоловіків та жінок, який проходить зараз в місті Ріяд у Саудівській Аравії.

Білоцерківські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті України з велосипедного спорту.

9-12 листопада в Білій Церкві відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту та всеукраїнські змагання памʼяті Бориса Башенка в дисципліні велокрос. На спортивному велозаході змагалися 210 найсильніших спортсменів із 24 команд, які представляли різні міста України. Чемпіонат України у парній гонці на короткому колі, індивідуальній гонці на короткому колі ІІ тур серед усіх вікових категорій та Всеукраїнські змагання у груповій гонці з велосипедного спорту проходили в мікрорайоні Гайок протягом трьох днів: в індивідуальній, груповій та парній гонках. На чемпіонаті України білоцерківські спортсмени здобули три золоті медалі, три срібні та чотири бронзові. А на Всеукраїнських змаганнях Памʼяті Башенка велосипедисти вибороли два золота, одне срібло та бронзу.

У листопаді 2023-го, Іван Ющенко з Коцюбинського втретє став чемпіоном світу з ММА серед молоді у ваговій категорії 70.3 кг. Чемпіонат світу зі ММА проходив у столиці Албанії – в місті Тирана. У змаганнях брали участь спортсмени більш ніж з 40 країн світу.

«Ми нагадуємо світові про війну» : Ірпінчани вибороли 21 медаль на чемпіонаті світу з кікбоксингу.
Ірпінські спортсмени вибороли 21 нагороду. У жовтні в Німеччині відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. Змагання зібрали 38 країн та 2100 учасників. Вихованці спортивного клубу “Реформа” з Ірпеня в складі збірної України провели близько 100 боїв та завоювали найвищі нагороди. Підтримує спортсменів сімʼя Carlisle з США.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.