#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
Україна-суспільство

Три європейські країни й надалі пускатимуть до себе українців

10.11.2021 Бобрик Юлія 0

Кіпр, Естонія та Хорватія не закрили кордони для українських туристів.

pixabay.com

Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Першою країною ЄС, яка зберегла можливість в’їзду для українців, став Кіпр. Згодом також стало відомо, що відкритими для подорожей українських туристів залишилися Естонія та Хорватія.

Twitter @DmytroKuleba
Twitter @DmytroKuleba
Twitter @DmytroKuleba

Як повідомляв «Погляд», 9 листопада ЄС офіційно виключив Україну із «зеленого списку» для подорожей у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації.

За словами міністра, для подорожі на Кіпр, в Естонію чт Хорватію українці повинні мати повну вакцинацію або негативні тести до і після прибуття.

Також зазначається, що наразі Міністерство закордонних справ продовжує роботу з партнерами, щоб зберегти для українців можливість вільно подорожувати.

Нагадаємо, в Україні другий день поспіль – більш як 800 смертей від коронавірусу.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.