Новини
Новини Київської області
Новини світу
Україна-суспільство

#tetrischallenge: професія таксатор під новим кутом зору


Кафедра таксації лісу та лісового менеджменту НУБіП України долучилася до світового #tetrischallenge та показала деталі професії таксатора «з середини».

Новий мережевий флешмоб набирає обертів – представники різних професій показують свої автомобілі, форму та інвентар, викладаючи на асфальті прямокутні фігури з гри «Тетріс».

Довідково:
Зйомка ведеться зверху, такий вид фото називається ноллінг – це вкладання різних предметів паралельно і під кутом 90 градусів. Вперше такий знімок в листопаді 2018 роки зробили поліцейські Нової Зеландії. Правда, тоді історія не пішла в народ. А ось після аналогічної зйомки поліцейських з Цюріха екстрені служби усього світу вже підтримали флешмоб. 1 вересня 2019 року швейцарці розклали інвентар зі службового автомобіля, лягли поруч з ним самі і сфотографували це зверху, зображуючи набір тематичних фігурок з конструктора «Лего». Фотографію опублікували в соцмережах з хештегом #tetrischallenge. Фото зібрало понад 4,5 тис. Лайків.

Майбутні таксатори з України вирішили долучитися до світового челленджу, аби популяризувати професію.

«Таксатори найбільше знають про ліси України, бо вони за сезон проходять тисячі кілометрів лісовими хащами, збираючи інформацію про ліси», – пишуть автори знімку. – «Поки лісова галузь чекає на відновлення національної інвентаризації лісів, співробітники, студенти і аспіранти кафедри таксації лісу та лісового менеджменту активно працюють в інвентаризаційних бригадах для досліджень лісів Боярської лісової дослідної станції та Чорнобильської зони відчуження».