Новини
Україна-суспільство
Війна з Росією

Терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокоються, – Зеленський

За словами президента, тиждень, що починається, може бути не менш складним, ніж попередній.

Терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокоються, – Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський закликав українців не нехтувати найближчим часом сигналами повітряної тривоги, адже існує ймовірність, що росіяни можуть нанести нові масові удари по Україні. Про це йшлося під час традиційного вечірнього відеозвернення в неділю, 27 листопада.

"Ми розуміємо, що терористи готують нові удари і поки у них є ракети – вони не заспокоються. Тиждень, що починається, може бути таким самим складним, як і цей, що минає. Наші Сили оборони готуються. Уся держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, у тому числі з партнерами.

І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги тих, кому можете допомогти.

Будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави повідомив, що ситуація на фронті залишається дуже важкою. Україна робить все, щоб притягти росію до відповідальності за війну та терор. Крім того Зеленський анонсував, що цього тижня будуть здійснені в цьому напрямку нові важливі кроки.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що найскладніший етап після останньої атаки українська енергосистема вже пройшла. Зокрема повідомлялося, що найближчими днями АЕС вийдуть на свою нормальну планову потужність і споживачів зможуть перевести з аварійних на планові графіки відключень.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.