Сварка між рибалками у Києві переросла у криваву бійку
На столичному Гідропарку чоловік поранив ножицями товариша.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/08_draka.jpg)
Про це повідомили у прес-службі поліції Києва.
«Під час риболовлі між п’яними приятелями виникла сварка, у ході якої один із чоловіків дістав ножиці та вдарив іншого у шию. Потерпілого доставили до лікарні, а правопорушника – до поліції. Триває досудове розслідування», – йдеться у повідомленні.
За словами поліції, чоловіки приїхали порибалити. Риболовля супроводжувалася вживанням алкоголю, в результаті на ґрунті раптової неприязні 50-річний зловмисник напав на товариша з ножицями. У результаті 45-річний потерпілий отримав проникаюче поранення в шию, його госпіталізували.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/08_draka2.jpg)
Натомість фігуранта затримали та повідомили йому про підозру у скоєні злочину, передбаченого ч. 1 ст. Тепер чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, днями п’яний 37-річний хуліган «замінував» адміністрацію в Білій Церкві.