Новини
Буча
Спорт
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Сучасний спорткомплекс у Бучі: на добудову передбачено майже 30 мільйонів гривень з бюджету області


У Бучі є чудовий шанс уже цього року добудувати сучасний спорткомплекс. Прискорити цей процес мають кошти, передбачені бюджетами Київщини та міста. Загальний кошторис сягає понад 36 млн грн.

Як повідомив бучанський міський голова Анатолій Федорук, місцевій громаді підтвердили фінансування на добудову згаданого спорткомплексу, що поруч зі школою №2 по вул. Шевченка. Тому є всі шанси закінчити об’єкт уже в 2020 році.

Посадовець зазначає, що проєктом змін до бюджету Київської області передбачено на це 29 млн грн. Досить довго об’єкт простоював без фінансування. Незабаром розпочнуть роботи на його території.

Водночас залучають і кошти міського бюджету в сумі 7 млн грн, передбачаючи утеплення самої школи.

Загальний кошторис добудови спорткомплексу за нинішніми цінами сягає понад 36,5 млн грн.

Тому запланованих коштів практично достатньо, щоб закінчити цей об’єкт до осені. Попри те, що нині рівень готовності – лише 30%.

Спорткомплекс добудують у рамках ініціативи Президента Володимира Зеленського «Національний проєкт «Велике будівництво».

Бучанська школа №2 (bucha.com.ua)

Його мета – масштабна розбудова інфраструктури України. До переліку соціально важливих об’єктів потрапив і бучанський довгобуд.

«Я переконаний, що після відкриття сучасного спортивного комплексу Бучанська громада стане базовим центром Київщини для підготовки спортсменів та проведення змагань з волейболу, баскетболу, тенісу, гандболу, міні-футболу, дзюдо, вільної боротьби, боксу та інших видів спорту», – підкреслив Федорук.