#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

США запроваджують нові санкції проти "Північного потоку-2" (ВІДЕО)

23.11.2021
Сполучені штати оголосили про запровадження додаткових санкцій через газопровід "Північний потік-2".

Сполучені штати оголосили про запровадження додаткових санкцій через газопровід "Північний потік-2".

Про це йдеться у повідомленні держсекретаря Ентоні Блінкена на сайті Держдепу США. 

Так Вашингтон оголосив розширення санкційного пакета проти причетних до реалізації російського проєкту "Північний потік-2".

Вже перераховані два судна, на які накладуть санкції. Одне із них пов’язане з Росією і належить компанії Transadria Ltd. Вона бере участь у будівництві газопроводу в обхід України.

«Transadria Ltd. потрапить під санкції згідно з PEESA, а її судно «Марлін» буде визначено як заблоковане майно», - йдеться у повідомленні.

У Москві з цим не погоджуються, кажуть, - це неприпустимо.

Крім цього, США вже запровадили санкції проти 8 осіб і визначила 17 їхніх суден як заблоковану власність у зв’язку з «Північним потоком-2».

«Попри те, що адміністрація продовжує виступати проти газопроводу «Північний потік-2», у тому числі через наші санкції, ми продовжуємо співпрацювати з Німеччиною та іншими союзниками та партнерами, щоб зменшити ризики, які газопровід створює для України та прифронтових країн НАТО та ЄС, і протидіяти шкідливій діяльності Росії, в тому числі в енергетичній сфері», - заявив Ентоні Блінкен.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.