#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

США скликають Радбез ООН через російську агресію в Україні (ВІДЕО)

28.01.2022
Адже російські війська продовжують нарощування на кордонах України та в Білорусі.

Штати скликають засідання Ради безпеки ООН через можливе вторгнення Росії до України.

Про це заявила постійна представниця США при ООН Лінда Томас-Грінфілд.

"Сьогодні, після тижнів тісних консультацій з Україною та партнерами в Раді Безпеки, Сполучені Штати скликали відкрите засідання Ради Безпеки, щоб обговорити питання надзвичайно важливого для міжнародного миру та безпеки: загрозлива поведінка Росії проти України та нарощування російських військ на кордонах України та в Білорусі", - повідомляє вона.

На думку американців, питання напруження біля кордонів України зараз має вирішальне значення для міжнародного миру та безпеки, яким загрожують дії Росії.

"Понад 100 000 російських військовослужбовців розміщені на кордоні з Україною, а Росія бере участь в інших дестабілізуючих акціях, спрямованих проти України, що становить явну загрозу міжнародному миру та безпеці та Статуту ООН.", - підкреслила посол.

У США наголосили, що Рада безпеки ООН є вкрай важливою платформою для дипломатії, а також закликали членів Радбезу детально вивчити ситуацію із загрозою російського вторгнення.

Зазначимо, засідання планують провести у понеділок, 31 січня.

Нагадаємо, президент України провів телефонну розмову з президентом США. Сторони обговорили низку важливих питань, серед яких і агресія Росії.

Раніше повідомлялося, що генсек ООН готовий виступити посередником у врегулюванні ситуації навколо України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.