Україна
Політика

Генсек ООН заявив, що готовий виступити посередником у врегулюванні ситуації навколо України (ВІДЕО)

Антоніу Гутерреш запевнив, що тільки дипломатичним шляхом потрібно вирішувати конфлікт між сторонами.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що  військової інтервенції не повинно бути, і висловив сподівання, що цього не станеться. До того ж, він готовий запропонувати свої посередницькі послуги для врегулювання ситуації навколо України, яка виникла на тлі загрози з боку РФ.

Гутерреш наголосив, що будь-які вторгнення в країни суперечать міжнародному праву. Оскільки сторони ООН не знайшли консенсусу з приводу офіційного посередника в даній ситуації, то висловив готовність особисто стати медіатором.

"Я можу гарантувати, що мої добрі послуги завжди доступні для зниження напруженості", – зазначив генсек.

Він наголосив, що зараз світ охоплений більш небезпечною, хаотичною та нестабільнішою ситуацією, ніж було за часів холодної війни. І висловив надію, що переговори державного секретаря Сполучених Штатів Ентоні Блінкена та глави російського Міністерства закордонних справ Сергія Лаврова у Женеві призведуть до припинення конфронтації між РФ та США.

Нагадаємо, раніше Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час Всесвітнього економічного форуму заявив, що світ вже має почати готуватися до наступної пандемії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.