#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Культура
Світ-суспільство
Новини ШоуБізу

Співак з Нідерландів переміг на Євробаченні-2019

19.05.2019 0 Кочкина Марина 0

Виконавець - Дункан Лоренс із піснею Arcade, за результатами голосуванням журі та телеглядачів отримав 492 балів та став цьогорічним переможцем пісенного конкурсу Євробачення в Ізраїлі.

Нагадаємо, що фінал Євробачення-2019, відбувся в Тель-Авіві 18 травня. У фіналі за першість змагалися 26 учасників. 20 фіналістів визначилися за результатами голосування у двох півфіналах, які відбулися 12 та 14 травня.

З першого півфіналу до фіналу потрапили: Кіпр, Словенія, Чехія, Білорусь, Сербія, Австралія, Ісландія, Естонія, Греція і Сан-Марино. За результатами голосування другого півфіналу до фіналу потрапили конкурсанти з Північної Македонії, Нідерландів, Албанії, Швеції, Росії, Азербайджану, Данії, Норвегії, Швейцарії та Мальти. 

Ще 5 учасників (Іспанія, Італія, Великобританія, Німеччина, Франція) виступили одразу у фіналі на правах країн-засновниць конкурсу. Ізраїль потрапив одразу у фінал як країна-господар. Представником Ізраїля став співак Kobi Marimi з піснею Home, він виступив під номером 14.

УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ