Новини
Новини Київської області

Сьогодні Київщина та столиця знову будуть зі світлом

Однак внаслідок пошкодження мереж в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком.

Сьогодні Київщина та столиця знову будуть зі світлом - зображення

На 22 лютого Укренерго не надавав обмежень споживання електроенергії, таким чином це дозволяє не відключати світло у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Про це повідомили в Telegram-каналі ДТЕК.

Зазначається, що внаслідок пошкодження мереж в деяких енерговузлах можливі відключення за графіком. Зокрема, в Одесі та Одеському районі діятимуть графіки стабілізаційних відключень.

В Укренерго повідомили, що споживання електрики сьогодні на рівні звичайного робочого дня, тож дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і наразі не прогнозується.

Зазначається, що в енергосистемі працюють усі види електростанцій. Імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах завдяки стабілізації електропостачання в країні.

Також стало відомо, що через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені несприятливими погодними умовами (шквальний вітер), без електропостачання залишаються 137 населених пунктів у Київській, Житомирській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях. Ремонтні роботи тривають.

Нагадаємо, 21 лютого Київщина також була зі світлом, в регіоні проводили заміри споживання електрики.

А нещодавно стало відомо, що для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.