Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

Сьогодні Київщина зі світлом: у регіоні проводитимуть заміри споживання електрики

Актуальні показники необхідні для визначення коректних лімітів під час застосування графіків.

Сьогодні Київщина зі світлом: у регіоні проводитимуть заміри споживання електрики - зображення

Сьогодні, 21 лютого, в Київській області проводитимуть заміри споживання електрики. Таким чином, майже весь пристоличний регіон у вівторок цілий день буде зі світлом, повідомляє Укренерго.

Внаслідок пошкодження мереж в частині Бучанського, Фастівського та Обухівського районів можливі відключення за графіком.

Окрім Київської виміри фактичного споживання сьогодні проводяться в Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Ліміти споживання до інших областей через відсутність дефіциту в потужності в енергосистемі також не доводились. Однак наголошують, що при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.

Також зазначається, що через рвучкий вітер та дощ із мокрим снігом мають місце порушення електропостачання споживачів через пошкодження мереж операторів системи розподілу у низці областей України. Проте бригади обленерго уже працюють над відновленням їх живлення.

В Одесі та Одеському районі залишаються мережеві обмеження через пошкодження обладнання на підстанціях.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що для відновлення Трипільської ТЕС Нідерланди відправили ще 40 вантажівок.


об першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.