Софія Іванько стала переможницею націвідбору на Дитяче Євробачення-2019
Юна і талановита столична співачка Софія Іванько, представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі. Із піснею «Коли здається» виконавиця впевнено перемогла своїх суперників під час нацвідбору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68820051_2611858585513005_1368414878728978432_n.jpg)
Вже цієї осені, 24 листопада, 13 – річна дівчина побореться за перемогу України на міжнародному пісенному конкурсі, що відбудеться у Польщі в місті Глівіце .
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/c9cefcd419bead110e45a7d0681d784a.jpg)
Нагадаємо, Софія увійшла до десятки фіналістів нацвідбору, де за право презентувати Україну, боролися ще 6 дітей з Київщини.