Шулявський міст: чи встигнуть закінчити його будівництво до кінця 2019-го? (фоторепортаж)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-4ec0ffdfeb9a97d8f4b2aba802baaf4dd62887b2d56aeb4923307c29af425fc2_1c6d9865878a96.jpg)
Славнозвісний Шулявський шляхопровід або ще як його називають "втомлений міст", поступово оновлюється.
ІА "Погляд" неоднаразово писала про багатосраждальний об'єкт, зведення якого триває вже понад 5 місяців, тож ми вирішили знову навідатися до нього та перевірити стан будівництва.
Постійні затори, перекриті тротуари, величезні металоконструції, а на додачу каналізаційній сморід - таку картину можна побачити і відчути на Шулявці сьогодні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-9ed2a2e739836f9526b467f263dc2b76eb3f9a40a44865793ef9b6d5de728348_1c6d9865879f6f.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-9b7297a83e8a50f9439abc8652f803127a99bfd37f7f18c0bdc85207320fc28d_1c6d98658794e0.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-0db3a97d62c9a2f76c22870fbec283f54edd98084ce8f09a373f077155dfe6b0_1c6d986587969d.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-f8a3e579ddfb114a83bb82f9c4e896203469ec085833fe6b50d4a744c72455c2_1c6d9865878bc3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-81215767c1466e91babcb2ee602e1d883e0ba5c844bdb60c0625b8037a3307a1_1c6d986587912b.jpg)
Робітники працють і вдень, і вночі, переважно на одній частині шляхопроводу, а інший бік наразі перебуває в "спокої". Там можна побачити величезні бетонні опори та перехід для пішоходів, якій став набагато безпечнішим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-055b103e146ff941efae2bee1332a3c3e6ca06c1b8e520f2e8f5c27d05889d58_1c6d986587a78a.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-4e40e946e2b77a36c06747370de5d571e4156be3548966cf7c17b6d12f9a9592_1c6d9865878807.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-5d00190fd33d85903335f725944578845ef47a31fc883e90e737f6cf17383612_1c6d9865879038.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-f3e44fecb4318835da7ceafed6ba768ad2a585c9f0833f428f9c2e2b6a5a8ae7_1c6d9865879070.jpg)
Громадяни скаржаться, що міст будується повільно та мало задіяно людей. Рух шляхопроводом обіцяють відкрити до кінця цього року. Щоправда, обіцянки звучать тільки з уст лише градоначальників, а от самі будівельники висловлюють значно обережніші прогнози. Мовляв, маємо встигнути, якщо... І цих "якщо" занадто багато. Одним словом, принаймні ще до кінця 2019-го Київ, а саме проспект Перемоги, ще залізобетонно стоятиме у кілометрових заторах. І, якщо пощастить, лише на початку наступного року вони мають зникнути. Що ж, побачимо як воно буде.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-0a-055b103e146ff941efae2bee1332a3c3e6ca06c1b8e520f2e8f5c27d05889d58_1c6d986587a78a-1.jpg)