Новини
Київщина

Шлюбний бум на Переяславщині

17.09.2019 Оксана Кириленко 0

Серпень видався для Переяслава та району щедрим на весілля. Так в останній місяць літа на весільний рушник стало 50 пар (найбільше в цьому році).

Серед молодят був громадянин Ізраїлю, який побрався з переяславчанкою. Найповажнішою парою були чоловік і жінка, які народилися відповідно в 1951 і в 1952 роках. Наймолодший наречений – 2000 р.н., наймолодша наречена – 2001-го. Одна пара одружилася в Дівичках.

Також минулого місяця у місті народилося 38 дітей (хлопчиків – 21, дівчаток – 17). Сімнадцять жінок вперше стали мамами, сімнадцять – вдруге, у трьох родинах народилася третя дитина і в одній – п’ята. У Студениках зареєстрували новонароджену дівчинку.

Найпопулярнішими іменами були Соломія, Аріна, Анастасія, Вероніка, Кіра, Артем, Матвій, Олександр, Богдан. Серед рідковживаних – Платон, Артьом.

У місті зареєстрували 43 померлих (чоловіків – 26, жінок – 17), у селах Переяславщини – 25 (10 чоловіків і 15 жінок). Серед переяславців наймолодшим померлим був 28-річний чоловік, найстаршою – 94-річна жінка. Серед мешканців сіл відповідно – 27-річний чоловік і жінка у віці 100 років із Вовчкова.

Відділом ДРАЦС складено шість актових записів про розірвання шлюбу. Мешканка міста змінила прізвище, жителька району – ім’я і прізвище.

За інформацією "Переяслав Сіті"