Новини
Київщина
Анонси
Суспільство
Технології

«Шляхи українського успіху і успіху в Україні»: студії моделювання


Традиційні новорічні стратегічні сесії запрошують навчитися технологіям моделювання майбутнього

Під час децентралізаційних процесів, які нині охопили суспільство, і подекуди супроводжуються політичними маніпуляціями, неабияку роль у визначенні правильного шляху розвитку громади має моделювання подій і ситуацій – аби мінімізувати помилки і негативні наслідки.

Навчитися моделювати той чи інший аспект розвитку можна, взявши участь у новорічних стратегічних сесій, які вже четвертий рік поспіль організовують «Технології моделювання майбутнього». Мета моделювань–  охопити найважливіші суспільно-політичні тенденції, які можуть мати свої результати у короткотривалій, та довготривалій перспективі. До того ж, під час студій моделювання будуть заточені не лише під формулювання прогнозів, а й на пошук оптимальних стратегій для кожного учасника, виходячи з його власної життєвої ситуації.

Про це повідомляють «Технології моделювання майбутнього»,і запрошують усіх зацікавлених на сесії з моделювання, які  відбуватимуться у Києві щонеділі з 12 січня до 2 лютого.

"Партнерами у підготовці та проведенні моделювань стануть Vitalii Kulyk (директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства), Bogdana Babych (Директор Інституту практичної політики) та Наталия Романь (політтехнолог, коуч та бізнес-тренер). Всі моделювання спрямовані на глибокий і всебічний аналіз ситуації, в якіз знаходиться як країна в цілому, так і окремі політичні актори. У моделюванні братимуть участь аналітики, громадські та політичні діячі, а також провідні експерти, що зробить аналіз глибшим і всебічнішим. Участь дозволяє подивитись на процеси з інших кутів зору, знати для себе глибоке розуміння та нові змісти", йдеться у повідомленні.

Для участі у моделюваннях потрібно заповнити форму. Про місце збору організатори повідомлять за допомогою контактних даних, захначених у реєстраційній формі.

Організаційний внесок для участі в кожному заході 200 грн. При внесенні одразу за 4 заходи внесок становить 600 грн. (на картку 5169 3305 1928 6808 (ФОП Єременко) або під час заходу)

Розклад і теми моделювань.

12 січня. Пошук оптимального балансу між централізацією та децентралізацією

Які баланси будуть оптимальні для нашої країни у 20-му році?

Які перспективи продовження реформи децентралізації?

Як максимально ефективно може використати власний потенціал кожен з гравців?

Як зміниться політичний ландшафт України в результаті реформи?

Інші запитання з цієї проблематики.

Сторінка заходу за посиланням.

19 січня. Вплив переселенців з тимчасово окупованих територій

Чи буде (і як саме) використано фактор переселенців у політиці?

За яких умов внутрішньо переміщенні особи стануть рушієм розвитку України?

Хто зуміє зібрати дивіденди?

Сторінка заходу за посиланням.

26 січня. Чи є життя після Кличка: місцеві вибори у Києві 2020 року

Це моделювання буде присвячене як прогнозу перебігу виборчої кампанії, так і пошуку максимально ефективної і результативної участі у ній. Окремо буде пропрацьований вплив національної політики на місцеву.

Сторінка заходу за посиланням.

2 лютого. Діджиталізація: можливості та перспективи

Хто або що може загрожувати успішному впровадженню діджиталізації? Які перспективи можуть відкритися для діджиталізованої України?

ДОВІДКА: Методологія «Технології моделювання майбутнього» вперше протестована у лютому 2014 року. Результатом моделювання є прогноз розвитку поточної ситуації та пошук можливостей для використання наявних трендів, або механізмів для протидії ним. Проведення стратегічних сесій дозволяє не лише проводити «лінійний аналіз», але й шукати так званих «чорних лебедів», оцінювати вплив процесів один на одний, давати багато корисної, але часто неочевидної інформації.