Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Щоб не палили: у Боярці безкоштовно вивозитимуть листя

20.09.2019 Катерина Бенке 0

Фото: kam-pod.gov.ua

З 16 вересня до 19 листопада у Боярці оголошено двомісячник благоустрою: громада прибирає листя, а комунальники вивозять.

Про це нагадують на офіційному сайті Боярської міської ради.

"Керівникам організацій, установ, підприємств та громадських організацій м. Боярка провести  благоустрій та поліпшення санітарного стану прилеглих території", - йдеться у рішенні ради. Тому кожен свідомий житель має поприбирати біля будинку.

При цьому комунальні підприємства також зобов'язані "почистити" Боярку. Так "Боярка-Водоканал" має поприбирати біля свердловин, навести лад на станціях водозабору та очисних спорудах. Ще більше обов'язків у "Боярського ГВУЖКГ": крім прибирання вулиць комунальники мають ліквідувати незаконну рекламу і МАФи та відновити дорожні покриття у місцях земельних робіт.

Боярчанам нагадують, що палити опале листя - незаконно і небезпечно. Тому, щоб прибирання подвір'я стало приємністю комунальні служби вивозитимуть органічні відходи.

Графік вивозу листя поки що не оприлюднили, однак пообіцяли невдовзі повідомити мешканців про години, коли можна позбутись рослинних відходів.