Новини
Україна
Автоновини

Сезонні обмеження руху: вантажівкам заборонять їздити у спеку


З 1 червня рух вантажівок державними дорогами у спеку заборонено.

Про це повідомляє Укравтодор.

Заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тон. Однак є виключення. Воно стосується тих вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Тож у денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28°С рух забороняється. Водіям потрібно перечекати спекотний період на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

Такі заборони вводяться щороку на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування. На них встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися Google мапою. Також можна скористатися TIR-паркінгом. Мапу їхнього розташування можна подивитись тут.

Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.