Новини
Київщина
Вишгород
Київщина-суспільство

Сесія незвичайної Вишгородської районної ради – учнівської

24.10.2019 Косянчук Інна 0

Школярі, створивши інституцію учнівського самоврядування "Up Town", прагнуть втілити свої ініціативи

Учора, 23 жовтня, засідання районної ради учнівського самоврядування відбулося в адмінбудинку – районна влада надала приміщення, аби представники нової генерації – молоді лідери, які хочуть зробити щось корисне для громади – змогли обговорити свої ініціативи, поділилися думками. То ж на засіданні ради обговорювали  презентації асоціацій молодіжних об’єднань, а також працювали у ворк-шопах з наступною демонстрацією робіт.

"Up Town", підтримала районна влада. «На сесії були присутні голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, заступник голови Вишгородської РДА Татьяна Волотовская, заступник голови районної ради Марина Ганицька, Вишгородський міський голова Олекій Момот, секретар міської ради Тетяна Бражнікова, а також методист районного відділу освіти Тетяна Ткач, керівник районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Олена Андріяш», повідомила Вишгородська районна адміністрація.

«Приємно, що ваша мета не просто поговорити, а донести своє бачення. Ми, представники влади, тільки «За!», щоб ви брали активну участь у житті громади та суспільства, і готові допомогти вам здійснити ваші мрії і бажання, бо у нас є для цього важелі. Бажаю плідної праці і чекаємо з новими пропозиціями», звернулася до членів ради Тетяна Волотовська і відзначила їхній серйозний підхід ради та налаштованість на роботу.