Новини
Київщина
Обухів
Спорт
Різне

Серед найкращих діячів спорту Київщини, котрих привітали в КОДА, були й представники Обухівщини

12.09.2019 Кочкина Марина 0

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, в Київській обласній державній адміністрації відбулось нагородження найуспішніших представників Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Серед запрошених були і представники Обухівщини.

Серед запрошених тренерів почесну грамоту Міністерства молоді та спорту України очільник Київщини Михайло Бно-Айріян вручив тренеру з Обухівщини - Анатолію Гуральському .

Протягом урочистостей спортсменам з Київщини вручили подяки від Національного олімпійського комітету. Також серед спортсменів, що здобули нагороди на чемпіонатах світу та Європи, кубках світу та Європи, та інших престижних міжнародних змаганнях, у період з 01 вересня 2018 року по 31 серпня 2019 року визначені стипендіати, яким сьогодні, вже традиційно, вручили сертифікати, а пізніше буде перерахована грошова нагорода від 5 до 30 тисяч гривень.

Серед спортсменів Київської обласної школи вищої спортивної майстерності до числа стипендіатів з Обухівщини потрапили Андрій Яценко (боротьба вільна) Іван Семикін (веслування на байдарках та каное).

Серед тренерів з Обухівщини стипендії отримали  Олексій Семикін та Анатолій Гуралський.

Київська обласна ШВСМ