Новини
Україна
Київ

СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі

Ці "безпекові заходи" проводяться, зокрема, для недопущення використання Лаври як осередку "русского мира".

СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі - зображення

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні (безпекові) заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві. Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що дані заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зазначено, що заходи проводяться для:

  • недопущення використання Лаври як осередку "русского мира";

  • перевірки даних про використання приміщень УПЦ для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;

  • убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

Відомо, що правоохоронці, зокрема, проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів. А також здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі - зображення
СБУ проводить обшуки в Києво-Печерській Лаврі - 1 - зображення

Нагадаємо, влітку попри заборону та загрозу ракетних ударів УПЦ московського патріархату влаштували ходу до Почаївської Лаври.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.