Так, 21 лютого у місті Бровари відбувся фінальний етап турніру з міні-футболу серед підрозділів ДСНС Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52601971_2335178689834279_1752807433744416768_n.jpg)
У змаганнях брали участь команди, які вибороли найвищі місця у своїх підгрупах, а саме: спортсмени Васильківського, Вишгородського, Броварського, Обухівського, Кагарлицького, Яготинського районів, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква та апарату Головного управління.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52602989_2335178076501007_7049781189627871232_n.jpg)
Товариські матчі з футболу між рятувальниками області проходять не вперше, але цей факт аж ніяк не впливає на спортивний запал учасників. І кожної зустрічі «надзвийчайні» гравці демонструють непередбачувані результати. Саме тому кожна боротьба на полі цікава і неповторна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52712838_2335178466500968_2124471191753195520_n.jpg)
Отже, в результаті напруженої боротьби перемогу виборола команда Яготинського району, срібні нагороди отримали футболісти Вишгородського гарнізону, третіми стали турніру - команда апарату Головного управління.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52813739_2335177733167708_6803572275284017152_n.jpg)
Під час урочистого закриття турніру начальник управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Київській області полковник служби цивільного захисту Анатолій Врублевський вручив переможцям турніру кубок, а також всім призерам грамоти та сертифікати на придбання цінних подарунків від федерації пожежно-прикладного спорту Київської області.
Джерело