Новини
Новини світу
За кордоном

путін оголосив часткову мобілізацію в рф

Також він пригрозив ядерною зброєю в разі "загрози росії".

путін оголосив часткову мобілізацію в рф - зображення

президент рф володимир путін оголосив про часткову мобілізацію в росії. Про це він повідомив громадянам своєї країни під час відеозвернення в середу, 21 вересня. Причиною оголошення мобілізації він назвав "захист російського народу".

"Для захисту росії, її суверенітету і цілісності вважаю за необхідне підтримати пропозицію про проведення часткової мобілізації", –

президент рф володимир путін

За словами путіна, відповідний указ вже підписано й стосуватиметься він насамперед тих, хто перебуває в запасі: хто проходив службу в лавах ЗС, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід. 

Мобілізація почнеться вже 21 вересня.

Також путін пригрозив ядерною зброєю в разі "загрози росії" та сказав, що підтримує "приєднання" псевдореспублік до росії.

"У разі загрози територіальній цілісності нашої країни, для захисту росії і нашого народу ми, безумовно, використаємо всі наявні в нашому розпорядженні засоби. Це не блеф", –

президент рф володимир путін

Нагадаємо, під час нічного відеозвернення 20 вересня президент України Володимир Зеленський заявив, позиції України не змінюються залежно від шуму та будь-яких анонсів ззовні. Він закликав зберігати єдність та не проявляти жодної слабкості.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.