#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Війна з Росією

російська орда на Київщині зруйнувала понад 4500 будинків

19.05.2022
Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

російська орда на Київщині зруйнувала понад 4500 будинків - зображення
Фото: Telegram-канал Олександр Павлюк / Київська обласна військова адміністрація

Внаслідок бойових дій в області зруйновано більше 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник Київської обласної військової адміністрації Александр Павлюк.

Зокрема, критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах.

"Рашисти руйнували та знищували все на своєму шляху. Розбиті школи, дитячі садочки, приватні будинки. Але люди, які пережили страхіття окупації налаштовані по-бойовому. І це не може не вражати. Вони впевнені, що все відбудують і зроблять свої рідні міста ще кращими. Ми в свою чергу, цьому будемо всіляко допомагати. Наші люди непереможні", –

очільник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк

Також зазначається, що наразі моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

Нагадаємо, в травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.