Новини
Російсько-Українська війна

росіяни обстріляли Вугледар запальними снарядами (ВІДЕО)

Принципи та дотримання правил ведення війни. Усе це не про російських окупантів, які вкотре порушують усі можливі норми права.

Російські окупаційні війська ведуть активні обстріли Вугледара. У ніч проти 12 березня вони обстріляли місто забороненими боєприпасами.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Telegram-каналі.

Як зазначив журналіст, вночі окупанти обстріляли місто Вугледар забороненими запальними снарядами. На відео видно, як з неба на Вугледар летять сотні запалювальних елементів, які після падіння на землю продовжують горіти, провокуючи масштабну пожежу.

Під час війни в Україні російська армія використовує зброю, заборонену за нормами міжнародного гуманітарного права. Застосування запальних боєприпасів не стало винятком.

Використання цієї зброї проти України задокументовано ще у 2014 році, під час війни на Донбасі.

До цієї зброї належать запалювальні речовини і засоби їх бойового застосування. Вона призначена для знищення особового складу, ушкодження озброєння та військової техніки, споруд та інших об’єктів.

До сучасних запалювальних речовин відносять: запалювальні суміші на основі нафтопродуктів, металізовані запалювальні суміші, терміт і термітні суміші, звичайний (білий) і пластифікований фосфор, електрон, лужні метали, а також суміш, яка самозаймається в повітрі.

Запалювальні снаряди призначені для ураження живої сили та техніки противника шляхом створення сильної пожежі, а також безпосереднім влучанням.

Найбільш поширеними запалювальними речовинами на основі нафтопродуктів є напалми. Їх одержують шляхом додавання до рідкого палива, найчастіше бензину.

Напалми мають здатність легко займатись і нагріватися до температури 1200ºС. Падаючи на землю, вони прилипають до поверхонь різних об’єктів, горять при доступі кисню і важко піддаються гасінню.

Вугледар розташований неподалік лінії фронту, унаслідок чого він постійно страждає від ворожих обстрілів, мета яких тероризувати населення міста. Росіяни спрямовують на місто весь спектр свого вбивчого озброєння від артилерії до авіабомб.

Нагадаємо, остання спроба штурму орками Вугледара закінчилася засіванням трупами ворогів української землі. Справжнє кладовище російських танків показали бійці з 72 ОМБр. "Чорні Запорожці" один за одним перетворювали російську техніку на металолом. Лише на одному місці накопичилось з десяток знищених танків.

Як повідомляв, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк ЗСУ мають намір виснажити армію РФ у Бахмуті. І вже після починати контрнаступ, тому що зараз Україні для наступу не вистачає далекобійних ракет і запасу 155-мм боєприпасів.


Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.