Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Резонансне вбивство в Києві


Сьогодні 5 березня у місті Київ невідомий чоловік у поліцейській формі пострілом у голову вбив водія елітного Mercedes. Загиблим виявився власник ювелірної фірми ТОВ "ЮВК-Агат" Сергій Кисельов. У 2010 році внаслідок "перевірки" в нього вилучили більше 500 кілограмів золота, понад 50 кілограмів банківського золота, близько 300 кілограмів срібла та діаманти з іншим коштовним камінням. Проте, про долю коштовностей йому нічого не було відомо. Причиною перевірки Кисельов назвав незгоду ділитися бізнесом із прокурорами. Проте діяльність таких прокурорів вдалося зупинити. На початку липня 2015 року СБУ провела обшук в головному слідчому управлінні ГПУ, в результаті якого затримали першого заступника начальника відомства Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця. Відомо, що вони вступили у корупційну змову та отримали хабар в розмірі 3 мільйони 150 тисяч гривень. До того ж, під час обшуків у Шапакіна було вилучено 500 тисяч доларів, а в Корнійця – багато ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашнікова. Після цього скандальних прокурорів стали називати "діамантовими". Проте Кисельову не вдалося довести, що то були дійсно його коштовності. Тому за 2 роки, окрім бюрократичних відписок, перенаправлень в інші відомства та досить дивних відповідей на його питання, бізнесмен нічого не отримав. Втім у Генеральній прокуратурі заявили, що вбитий власник ювелірного заводу Сергій Кисельов взагалі не причетний до справи "діамантових прокурорів".
Вбитий громадянин Кисельов не має жодного процесуального статусу в кримінальному провадженні, яке розслідувала Генпрокуратура, пише "Громадське".
Речник ГПУ Андрій Лисенко стверджує, що Кисельов "не був ні свідком, ні заявником, ні потерпілим у провадженні, яке вже слухається кілька років в суді, де на лаві підсудних перебувають колишні прокурори Корнієць та Шапакін". 24 канал