Новини
Війна з Росією

Резніков оцінив стан ядерного потенціалу рф: “може бахнути прямо там” (ВІДЕО)

29.09.2022
Резніков нагадав, що Україна віддала росії свій ядерний потенціал, і невідомо в якому стані він знаходиться в рф.

Ризики застосування росією ядерної зброї проти України є завжди, однак виникає питання стосовно якості цього озброєння.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

При цьому міністр не береться оцінювати, наскільки такий крок з боку Кремля можливий, зазначивши, що у рф є носії, адже ядерну боєголовку можна донести і "Іскандерами", і "Калібрами", і літаками.

Резніков нагадав, що Україна віддала росії свій ядерний потенціал, і невідомо в якому стані він знаходиться в рф, адже постає запитання: хто їх обслуговує, за якими документами і скільки років цим інженерам… Тож, на думку міністра, вибух може пролунати ще на території рф.

Резніков також наголосив, що українців уже не можна залякати нічим, і західним партнерам так само варто припинити боятись росіян: “Їх можна бити. Ми вже їх б'ємо”.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Крім того він пригрозив ядерною зброєю в разі "загрози росії" та сказав, що підтримує "приєднання" псевдореспублік до росії.

Натомість світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.