Новини
Фастів

Реконструкція Соборної площі у Фастові: роботи продовжать навесні 2020 року

12.12.2019 Александр Чернышенко 0

Про хід робіт з реконструкції Соборної площі у місті на апаратній нараді розповів головний архітектор міста Віталій Бромірський.

За останні кілька місяців виконавцю робіт - ПП «ЕЛІТБУД-1» вдалося виконати значну кількість робіт на площі. На даний час майже завершене облаштування пішохідних доріжок на нижній площі, збудовано елемент – «Вулична торгова лавка», яка навесні буде облицьована гранітом, закладено основу від елемент «Наземна шахівниця», яка теж навесні матиме гранітне покриття та слугуватиме ігровим майданчиком. Для створення креативного громадського простору встановлено елемент «Бетонні циліндри» на зелених зонах, який слугуватиме для інтерактивних занять для дітей та дорослих.

Також навесні на нижній площі будуть додатково встановлені елементи: дерев’яні лавки на гранітній основі, будуть висаджені нові зелені насадження, облаштовані альпійські гірки та газон всієї площі матиме автоматичний полив. На даний час підведені всі комунікації для підключення форсунок для автоматичного поливу, встановлення вуличних ліхтарів.

На верхній площі збудовий елемент – підпірна стінка зі сходами та плавним спуском на нижню площу, яка навесні буде облицьовуватись гранітом та матиме інший зовнішній вигляд. Також закладено фундамент від елемент «Барельєф» та сам бронзовий барельєф врізано в гранітну брилу, яка буде встановлена на окрему основу біля флагштоків. Збудована основу-п’єдестал для елементу «Флагштоки», замовлені для встановлення на цей п’єдестал 5 сучасних флагштоків. Збудований елемент «Фонтан», який проходив випробовування на готовність його до експлуатації.

Продовжать реконструкцію Соборної площі Фастова навесні 2020 року.

Графік виконання робіт з реконструкції Соборної площі у Фастові:

Випробовування світлового фонтану на Соборній площі Фастова: