Реконструкція басейну в Славутичі завершилася
![Реконструкція басейну в Славутичі завершилася Реконструкція басейну в Славутичі завершилася - зображення](/storage/resized/lg/news/9552c3e7-c0ab-45a4-ac5c-2fa1ad64a2e7/free-time-g685d44f79_1280.jpg)
Про це повідомила пресслужба КОДА, посилаючись на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка. Він розповів, що реконструкцію басейну в Славутичі на Київщині проводили в рамках президентської програми "Велике будівництво".
"Басейн в місті Славутич було збудовано наприкінці 1980-х років. Він потребував модернізації, в тому числі впровадження принципів безбар‘єрності. В ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення. Тож відтепер дорослі та маленькі мешканці міста та прилеглих громад, в тому числі користувачі з особливими потребами, зможуть користуватися оновленим басейном з користю для свого здоров‘я", – зазначив Назаренко.
В КОДА повідомили також, що вартість виконаних робіт з реконструкції склала 49,1 млн грн. Виконувала роботи підрядна організація ТОВ "Буденергомонтаж".
Нагадаємо, у Кагарлику почали споруджувати басейн. Роботи планують завершити впродовж року.
Також повідомлялося, що в Українці планують побудувати басейн біля академічного ліцею №2. За задумом, там буде дорослий та окремий дитячий басейн, а також три зони для фізичних вправ, по дві роздягальні з душовими – чоловічі та жіночі, тренерська кімната та атріум.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.