Вишгород
Події

Реконструкція басейну в Славутичі завершилася

10.01.2022
Басейн збудували ще в 80-х роках, і він давно потребував модернізації. На реконструкцію об’єкта у Славутичі витратили майже 50 мільйонів гривень.

Реконструкція басейну в Славутичі завершилася - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомила пресслужба КОДА, посилаючись на першого заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка. Він розповів, що реконструкцію басейну в Славутичі на Київщині проводили в рамках президентської програми "Велике будівництво".

"Басейн в місті Славутич було збудовано наприкінці 1980-х років. Він потребував модернізації, в тому числі впровадження принципів безбар‘єрності. В ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення. Тож відтепер дорослі та маленькі мешканці міста та прилеглих громад, в тому числі користувачі з особливими потребами, зможуть користуватися оновленим басейном з користю для свого здоров‘я", – зазначив Назаренко.

В КОДА повідомили також, що вартість виконаних робіт з реконструкції склала 49,1 млн грн. Виконувала роботи підрядна організація ТОВ "Буденергомонтаж".

Нагадаємо, у Кагарлику почали споруджувати басейн. Роботи планують завершити впродовж року.

Також повідомлялося, що в Українці планують побудувати басейн біля академічного ліцею №2. За задумом, там буде дорослий та окремий дитячий басейн, а також три зони для фізичних вправ, по дві роздягальні з душовими – чоловічі та жіночі, тренерська кімната та атріум.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.