Новини
Українка
Київщина-суспільство

В Українці планують побудувати басейн

Проєкт майбутнього будівництва вже готовий.

В Українці планують побудувати басейн - зображення

В Українці планують побудувати басейн. Ескіз майбутнього об’єкту, над яким працювали протягом останнього року, оприлюднив на своїй Facebook-сторінці очільник міста Олександр Туренко.

Басейн планують побудувати біля академічного ліцею №2 в місті. За задумом, там буде дорослий та окремо дитячий басейн, а також три зони для фізичних вправ, по дві роздягальні з душовими чоловічі та жіночі, тренерська кімната та атріум.

В Українці планують побудувати басейн - зображення
В Українці планують побудувати басейн - 1 - зображення
В Українці планують побудувати басейн - 2 - зображення

"Не один рік серед жителів Українки, влади різних каденцій велись розмови щодо необхідності будівництва такого об’єкту як басейн. Але я керуюсь принципом, що найкращим методом почати щось робити – це перестати говорити та працювати. Тому протягом цього року велись роботи з розробки проєкту будівництва басейну на базі АЛ № 2. Наразі вже маємо ескіз майбутнього об’єкту, то ж представляю його Вам задля обговорення та висловлення власної думки".

мер міста Українка Олександр Туренко

Також у найближчому майбутньому в місті планують "взятися" за набережну. Там хочуть створити центр масового відпочинку з зеленими зонами, місцями для риболовлі та зонами для занять спортом.

В Українці планують побудувати басейн - зображення
В Українці планують побудувати басейн - 1 - зображення

Нагадаємо, сьогодні "Укрзалізниця" запустила електричку з Василькова до Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.