Новини
Україна

Путін та Пригожин в списку людей, яких Україна хоче ліквідувати (ВІДЕО)

ГУР: "Наш пріоритет – знищити командира підрозділу, який наказує своїм людям атакувати".

Україна має умовний список людей, яких хоче ліквідувати. Його очолює російський диктатор Володимир Путін. Окрім нього туди входить засновник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин та інші відповідальні за вторгнення в Україну.

Про це розповів представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю виданню Welt.

У нього запитали, чи намагається Україна ліквідувати Путіна.

"Він помічає, що ми все ближче до нього наближаємося, але, може, він теж боїться бути вбитим своїми. Багато людей у ​​Росії все ще підтримують цю "спецоперацію", але завдяки соцмережам і перевірці телефонів ми знаємо, що зараз так багато росіян загинуло, що це лякає людей".

Окрім того, Скібіцький зазначив, що Україна намагається вбити засновника ПВК "Вагнера" Євгена Пригожина.

У нього також запитали, хто очолює список людей, яких Україна хоче ліквідувати.

"Путін, тому що він координує і вирішує, що відбувається. Але зрештою кожному доведеться відповісти за свої дії. Начальник Генштабу Валерій Герасимов і міністр оборони Сергій Шойгу спланували атаку і тепер не можуть повернутися назад".

Скібіцький також згадав про так званого лідера Чечні Рамзана Кадирова. Так, у перші місяці повномасштабної війни він "був всюди", але зараз, за словами представника ГУР, він зрозумів, що стратегічно путінський режим уже програв.

В умовному списку також значиться командувач російським вторгненням Сергій Суровікін і російські командири, які заходили в Україну, думаючи, що вони будуть на параді.

У нього запитали, де проходить межа цього списку - чи розглядається можливість ліквідації цивільних, як олігархів чи пропагандистів.

"Ми воюємо і це наші вороги. Якщо важлива фігура виробляє та фінансує для них зброю, то її ліквідація врятувала б життя багатьом мирним жителям... Згідно з міжнародними конвенціями, це є законною ціллю".

Останні новини: