Новини
Російсько-Українська війна

путін готує новий наступ на Україну у лютому–березні, – Bloomberg (ВІДЕО)

Припускають, що наступ може початися до того, як Україна отримає нещодавно обіцяні поставки бойових танків від США та Європи.

російський диктатор путін готує новий наступ на Україну вже у лютому-березні, і водночас загартовує свою країну до багаторічного протистояння із США та їхніми союзниками.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Близькі до Кремля люди зазначили, що відновлення російського наступу може початися вже у лютому-березні. Вони припускають, що він може початися до того, як Україна отримає нещодавно обіцяні поставки бойових танків від США та Європи.

росія прагне продемонструвати, що її сили можуть відновити ініціативу після місяців втрати позицій, чинячи тиск на Україну та її союзників, аби вони погодилися на певне перемир’я, щоб залишити контроль над окупованими територіями.

Співробітники розвідки США та Європи сумніваються, чи є у росії ресурси для нового великого наступу, навіть після мобілізації 300 тисяч додаткових військ минулої осені. Проте союзники України нарощують постачання зброї.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Британія поставить танки Challenger 2 в Україну до кінця березня. Також європейські союзники обговорили спільну передачу Україні 80 бойових танків Leopard 2 та створення двох танкових батальйонів. Натомість Польща передасть Україні ще 60 своїх танків, крім Leopard 2.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.