Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Британія поставить танки Challenger 2 в Україну до кінця березня (ВІДЕО)

Танки Challenger 2 прибудуть в березні, а до цього часу інтенсивні тренування, як експлуатувати і обслуговувати ці машини.

Британія планує поставити танки Challenger 2 до України наприкінці березня.

Про це заявив заступник міністра оборони Британії Алекс Чалк.

Йдеться про 14 основних бойових танків разом з додатковою артилерійською підтримкою.

"Ми плануємо, що це буде наприкінці березня", - сказав він у парламенті у відповідь на запитання, коли танки прибудуть в Україну.

За словами заступника міноборони, до того часу, як танки надійдуть в Україну, українські військові будуть інтенсивно тренуватися, як експлуатувати і обслуговувати ці машини.

Інші країни, включаючи США і Німеччину, також згодом взяли на себе зобов'язання щодо постачання танків, які Київ привітав як потенційний переломний момент у боротьбі за відсіч російському вторгненню.

Міністр оборони ФРН Борис Пісторіус пообіцяв поставку Україні німецьких танків Leopard 2 до кінця березня. А заступник міністра оборони Польщі Войцех Скуркевич зазначив, що Варшава може передати Україні танки Leopard вже за кілька тижнів.
Як повідомляв "Погляд" раніше, європейські союзники обговорили спільну передачу Україні 80 бойових танків Leopard 2 та створення двох танкових батальйонів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.