Новини
Обухів
Київщина-суспільство

Проїзд до столиці з Обухова подорожчав майже на 30%


З 13 березня проїзд за маршрутом Обухів - Київ (м. Видубичі) зросте на 10 грн і коштуватиме 38 грн. Офіційна причина - "збільшення збитковості перевезень".

фото з відкритих джерел

Зауважимо, раніше " Погляд" з'ясовував, чи переплачують пасажири Київщини за проїзд? Редакція ІА “Погляд” взяла коментарі в обох сторін і провела моніторінг цін на проїзд у різних містах Київщини.

Тепер же стало відомо, що збільшиться вартість на перевезення за кількома маршрутами місцевого підприємства-перевізника "Обухівтрансу". Про підвищення вартості проїзду повідомляється на сторінці місцевого перевізника.

А громадян Українки місцевий перевізник оповістив про підняття цін відповідними оголошеннями.

фото Трипільський край

Раніше “Погляд” писав, що за відмову спілкуватися українською у сфері обслуговування передбачено штрафи від 5 100  до 6 800 грн, які будуть впроваджені з 16 липня 2022 року. Крім того, “Погляд” вирішив дізнатися, наскільки зріс середній чек у мережевих магазинах та що на це вплинуло.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.