Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Проєкт гастроентузіастів: у столиці відкрився Kyiv Food Market

26.09.2019 Альона Ткаченко 0

Від учора, 25 вересня, розрочав свою роботу Kyiv Food Market за адресою: вулиця Московська, 4, навпроти станції метро "Арсенальна". Це місце схожий на Міський ринок їжі в Одесі, ресторатором і засновником якого є Алекс Купер.

Як розповідає The Village Україна, Kyiv Food Market – новий формат закладу для міста, що поєднує більше двох десятків закладів в колишньому приміщенні заводу "Арсенал". Це спільний проєкт з Алекса Купера та власника мережі ресторанів La Famiglia (Vino e Cucina, Vero Vero, Catch, Bigoli) Михайла Бейліна.

"Одеський "Міський ринок їжі" – це проєкт гастроентузіастів. У Kyiv Food Market трохи інша ідея: ми хотіли зібрати найкращі ресторани міста. Власне, за нашою концепцією, найкращі заклади міста повинні були відкрити бістро зі своїми найкращими продуктами в одному місці, - зазначає Алекс Купер.

Також відомо, що Kyiv Food Market має понад 550 посадкових місць, які не прив’язують до окремих закладів: наприклад, гість може замовити їжу на першому поверсі, але знайти місце на другому.

Ілюстративний матеріал: The Village Україна